Relacja z Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego członków OSTO 13.09.2020

W dniu 13.09.2020 odbyło się kolejne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków OSTO. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zadecydowaliśmy o przeprowadzeniu go w większości w formie online. W Łodzi spotkała się jedynie trójka z nas, w celu koordynacji przebiegu wydarzenia oraz podpisania wszystkich dokumentów. Po przedstawieniu sprawozdań z działalności poprzedniego zarządu przyszedł czas na najbardziej ekscytującą część spotkania – wybór nowych władz OSTO.

Walne Zebranie członków dokonało następującego wyboru:

Prezes Zarządu – Marcin Mostowy.

Członkowie Zarządu: Justyna Napora, Katarzyna Kwas, Monika Gołda, Oliwer Sygacz, Dawid Ciechanowicz, Krzysztof Starszak i Grzegorz Maciąg.

Komisja Rewizyjna: Justyna Krysztowiak, Julia Wojtowicz i Maciej Maiński.

Całe spotkanie przebiegło w miłej, nieco nostalgicznej atmosferze. Przyznajemy, że podczas zamykania spotkania wśród zebranych na żywo osób można było zaobserwować kręcącą się w oku łzę 🙂 Już za kilka dni przybliżymy Wam sylwetki członków nowych władz OSTO i opowiemy o tym jakie stanowiska obejmą którzy z nas 🙂
Do zobaczenia!

Założyciel i pierwszy prezes zarządu OSTO, Adrian Góralczyk, razem z nowo wybranym prezesem, Marcinem Mostowym przesyłają serdeczne pozdrowienia wszystkim fanom ortopedii!