Konferencja „Co w stawie trzeszczy? O biodrze od podstaw” Lublin 4-5 czerwca 2022 roku

W imieniu komitetu organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić na już 6. edycję konferencji ,,Co w stawie trzeszczy?”, która odbędzie się w dniach 04-05 czerwca 2022r. w Lublinie.

Pierwszego dnia konferencji wybitni specjaliści z przodujących ośrodków w kraju jak również studenci z całej Polski będą przekazywać aktualną wiedzę z zakresu chirurgii stawu biodrowego. W niedzielę zajmiemy się doskonaleniem umiejętności praktycznych podczas warsztatów. Dodatkowo w piątek 3. czerwca odbędzie się zebranie Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego, które zostanie poprzedzone dwoma wykładami wprowadzającymi.

Podczas weekendu nie zabraknie czasu na wspólną integrację i korzystanie z uroków Lublina. Jest nam niezmiernie miło, że jako SKN Ortopedii i Traumatologii oraz Klinika Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie możemy współtworzyć to wydarzenie. Zapraszamy wszystkich członków OSTO, studentów z całej Polski, lekarzy, fizjoterapeutów oraz każdego zainteresowanego tematyką ortopedii i traumatologii.

Zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia pod poniższym linkiem:

OFICJALNA STRONA KONFERENCJI

Zachęcamy także do rejestracji poprzez poniższe linki:

REJSTRACJA – część teoretyczna

REJESTRACJA – część warsztatowa