Juvenes Pro Medicina 2020

Gorąco zachęcamy do udziału w sesji ortopedycznej 58. Ogólnopolskiej i 16. Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej „Juvenes Pro Medicina”, która odbędzie się 15 i 16 maja 2020 roku w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem OSTO, jest to jedna z największych w tej części Europy konferencji naukowo-szkoleniowych dla studentów i młodych lekarzy organizowana już od 1962 roku. Konferencja przyciąga corocznie ponad 600 młodych naukowców z Polski i zagranicy. W poprzedniej edycji wzięło udział 300 czynnych uczestników, reprezentujących 27 ośrodków akademickich z 12 państw.

Główna część programu konferencji to konkurs prac studentów-naukowców z 28 sesjami tematycznymi – oprócz ortopedycznej także m.in nauk podstawowych, chirurgii, otolaryngologii, stomatologii, zdrowia publicznego, chorób wewnętrznych, medycyny technicznej i bioinżynierii. W tym roku odbędą się również: sesja doktorancka, urologiczna oraz case study. Podczas konferencji będą zorganizowanie również warsztaty, tworzące dla studentów niepowtarzalną okazję do podszlifowania umiejętności naukowych.

Więcej informacji na stronie: http://jpm.umed.pl/#