Hybrydowe spotkanie starego i nowego zarządu OSTO

W dniu wczorajszym w pięknych okolicznościach pogody w malowniczo położonym centrum Warszawy odbyło się hybrydowe spotkanie starego i nowego zarządu OSTO, podczas którego przedyskutowaliśmy przeszłość i przyszłość naszego wspaniałego Towarzystwa.

Zanim w kolejnych dniach przedstawimy Wam naszych nowych wspaniałych szefów chcielibyśmy z tego miejsca podziękować zapalonej pierwszej kadencji zarządu, która pozwoliła stać się OSTO tym czym jest obecnie i położyła porządne podwaliny pod przyszłe funkcjonowanie wszystkich studentów z Polski zainteresowanych szczególnie Ortopedią i Traumatologią Narządu Ruchu.

Największe podziękowanie i gratulacje należą się naszemu Generałowi, Cesarzowi, Komandorowi, Szefowi i Arcymistrzowi – Adrianowi Góralczykowi 🙂
Dzięki, ze jesteś i obyś nas wspierał jak najdłużej!

Oczywiście nie możemy zapomnieć o pozostałych członkach zarządu, którzy dzień i noc stali na posterunku i wspierali Adriana oraz siebie nawzajem w naszej misji!

Bartek Maciąg, Kuba Radzimowski, Tomasz Mrozek, Ilona Wagner-Olszewska, Jakub Sobczyk, Kuba Okrój, Piotr Stępiński, Piotr Walus, Adrian Wójcik, oraz Komisji Rewizyjnej: Magdalena Trzeciak, Michał Ebisz, Wojciech Ananicz – wielkie dzięki 🙂

A już wkrótce spodziewajcie się sylwetek naszych nowych Dowodzących!