Juvenes Pro Medicina 2021 – zaproszenie na konferencję

Gorąco zachęcamy do udziału w sesji ortopedycznej oraz fizjoterapeutycznej 59. Ogólnopolskiej i 17. Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej „Juvenes Pro Medicina”, która odbędzie się w dniach 14-16 maja 2021 roku.
Już 3. rok z rzędu OSTO ma przyjemność obejmować patronatem to wydarzenie, które jest jedną z największych w tej części Europy konferencji naukowo-szkoleniowych dla studentów i młodych lekarzy organizowaną już od 1962 roku. Konferencja przyciąga corocznie ponad 3000 młodych naukowców z Polski i zagranicy.
Główna część programu konferencji to konkurs prac studentów-naukowców z 32 sesjami tematycznymi – oprócz ortopedycznej i fizjoterapeutycznej także m.in nauk podstawowych, chirurgii, otolaryngologii, stomatologii, zdrowia publicznego, chorób wewnętrznych, medycyny technicznej i bioinżynierii.
Podczas konferencji będą zorganizowanie również warsztaty, tworzące dla studentów niepowtarzalną okazję do podszlifowania umiejętności naukowych.
Zachęcamy do zgłaszania swoich prac oraz śledzenia informacji o wydarzeniu na stronie wydarzenia.