Konferencja CWST 2021 – „O nadgarstku od podstaw”

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować o zaplanowanej na jesień kolejnej edycji Konferencji „Co w stawie trzeszczy?”. Najbliższa, IV już edycja odbędzie się w Gdańsku w dniach 25-26 września 2021 r. pod tytułem „Co w stawie trzeszczy? O nadgarstku od podstaw”.

Wydarzenie zostanie zorganizowane przez Ogólnopolskie Studenckie Towarzystwo Ortopedyczne we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym oraz lekarzami z Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Konferencja będzie połączona z promocją podręcznika – „Ortopedia i Traumatologia. Podręcznik dla lekarzy specjalizujących się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu”. Jest to projekt edukacyjny Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Plan Konferencji „Co w stawie trzeszczy? O nadgarstku od podstaw” jest dwudniowy. 25.09 zaplanowane są warsztaty praktyczne oraz promocja podręcznika, 26.09 zaplanowane są sesje ustne.

Już dzisiaj chcielibyśmy serdecznie zaprosić do uczestnictwa w tym ciekawym wydarzeniu. Oprócz dużej dawki wiedzy i polskiego morza czekać będą na Was liczne atrakcje w pięknym mieście –  Gdańsk 🙂 Więcej informacji wkrótce. Do zobaczenia ?

P.S. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o całym projekcie i poprzednich edycjach to kliknijcie w podany link.

Zapraszamy do rejestracji 🙂