Wszystko zaczęło się od...

…koncepcji, a dokładnie od chęci zdobywania wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Konferencja „Co w stawie trzeszczy?” istnieje praktycznie od początku działalności OSTO. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy specjalistycznej z różnych dziedzin ortopedii w sposób zrozumiały, prosty i dostępny zarówno dla młodych lekarzy, jak i zainteresowanych studentów. Dodatkowo na każde wydarzenie zapraszani są lekarze specjaliści oraz profesorowie, którzy nie tylko wygłaszają wykłady eksperckie, ale także zasiadają w Komitecie Naukowym i czuwają nad merytoryką przedstawianych treści.

Wydarzenie składa się z dwóch części – wykładowej, podczas której każdy z uczestników ma możliwość wysłuchać wykładów członków OSTO oraz wykładów zaproszonych gości oraz części praktycznej, inaczej warsztatów ortopedycznych.

Konferencja jest doskonałym miejscem do zdobywania wiedzy oraz szlifowania umiejętności praktycznych, a także idealną możliwością do integracji wśród członków Stowarzyszenia.

Każdego roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy oraz studentów, co bardzo nas cieszy i daje motywację do tworzenia kolejnych edycji.

Zapoznaj się z relacjami z poprzednich edycji konferencji „Co w stawie trzeszczy?”

O kolanie od podstaw

Białystok

16.03-17.03.2018

O barku od podstaw