Dołącz do nas

Korzyści z działania w Towarzystwie

Jako członek Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego masz prawo do brania udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Towarzystwo oraz wydarzeniach organizowanych przez inne Towarzystwa i podmioty, na które nasi członkowie otrzymają wstęp.

Co to oznacza dla Ciebie? Możesz brać czynny i bierny udział we wszelkich konferencjach, warsztatach, praktykach, zdobywać wiedzę i umiejętności na największych zjazdach ortopedycznych w naszym kraju, a być może z czasem również za granicą. Zapewniamy kontakt z najlepszymi specjalistami z większości ośrodków w Polsce.

OSTO promuje działanie. Jeśli jesteś aktywny/aktywna i poszukujesz okazji do rozwoju to na pewno skorzystasz. Jeśli masz własne pomysły- pomożemy je zrealizować. Damy z siebie wiele, ale równie chętnie będziemy się uczyć od Ciebie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu 🙂 

 

Wymogi członkowskie

Aby dołączyć do OSTO potrzebujesz podpisów dwóch członków Towarzystwa na swojej deklaracji członkowskiej, którą możesz pobrać poniżej. Wypełniony wniosek musisz zeskanować i wysłać mailem na adres: mostowymarcin1@gmail.com lub dawid.ciechanowicz@gmail.com


Studenci i absolwenci fizjoterapii: m.j.kozlak@o2.pl lub  hannatryniszewska@gmail.com


Oryginał deklaracji musisz wysłać pocztą na adres siedziby OSTO.

Jeżeli masz problem z uzyskaniem podpisów dwóch członków wprowadzających zasięgnij informacji pod wymienionym wyżej adresem e-mail.

Informacje o składkach:

Wysokość rocznej składki członkowskiej wynosi:

  • 60 zł dla studentów,
  • 70 zł dla lekarzy i fizjoterapeutów

Osoby wstępujące do Towarzystwa zobowiązane są do zapłaty jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 50 zł. (Dane do przelewu)

Kliknij żeby pobrać deklarację członkowską