Dołącz do nas

Korzyści z działania w Towarzystwie

Jako członek Ogólnopolskiego Studenckiego Towarzystwa Ortopedycznego masz prawo do brania udziału we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Towarzystwo oraz wydarzeniach organizowanych przez inne Towarzystwa i podmioty, na które nasi członkowie otrzymają wstęp.

Co to oznacza dla Ciebie? Możesz brać czynny i bierny udział we wszelkich konferencjach, warsztatach, praktykach, zdobywać wiedzę i umiejętności na największych zjazdach ortopedycznych w naszym kraju, a być może z czasem również za granicą. Zapewniamy kontakt z najlepszymi specjalistami z większości ośrodków w Polsce.

OSTO promuje działanie. Jeśli jesteś aktywny/aktywna i poszukujesz okazji do rozwoju to na pewno skorzystasz. Jeśli masz własne pomysły- pomożemy je zrealizować. Damy z siebie wiele, ale równie chętnie będziemy się uczyć od Ciebie.

Wymogi członkowskie

Aby dołączyć do OSTO potrzebujesz podpisów dwóch członków Towarzystwa na swojej deklaracji członkowskiej, którą możesz pobrać poniżej. Wypełniony wniosek musisz zeskanować i wysłać mailem na adres: adriangoralczyk1@yahoo.com

Oryginał deklaracji musisz wysłać pocztą na adres siedziby OSTO.

Jeżeli masz problem z uzyskaniem podpisów dwóch członków wprowadzających zasięgnij informacji pod wymienionym wyżej adresem e-mail.

Informacje o składkach:

Wysokość rocznej składki członkowskiej wynosi:

  • 60zł dla studentów,
  • 70zł dla lekarzy.

Osoby wstępujące do Towarzystwa zobowiązane są do zapłaty jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 50zł.

Kliknij żeby pobrać deklarację członkowską (z opcją wypełnienia komputerowego – pobierz i użyj Adobe Acrobat Reader lub innego czytnika to umożliwiającego)