XIV Akademia Chirurgii Ręki Wrocław – relacja OSTO z wydarzenia

W dniach 24-25.10 siedmiu członków OSTO z Gdańska, Białegostoku i Warszawy uczestniczyło w Akademii Chirurgii Ręki we Wrocławiu. Była to już XIV edycja powyższego wydarzenia.

Po raz kolejny wydarzenie zgromadziło pasjonatów chirurgii ręki z całej Polski

Wykłady, których tematem przewodnim były uszkodzenia na poziomie palców i śródręcza dopełniły ciekawe warsztaty m.in. zakładania gwoździo-płyty DRONes oraz zastosowania dynamicznego stabilizatora zewnętrznego „Ligamentotaxor”.

Warsztaty praktyczne cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i obfitowały w żywą dyskusję między uczestnikami

Poza programem merytorycznym nie mogło zabraknąć zwiedzania pięknych zakątków Wrocławia w miłej atmosferze oraz chwil spędzonych na wymianie doświadczeń przy dobrym trunku 😉

Konferencje ortopedyczne to idealne okazje nie tylko do zdobycia wiedzy, ale także do umacniania starych znajomości 🙂

Akademia Chirurgii Ręki to cykliczny kurs, organizowany kilka razy do roku, w którym biorą udział uczestnicy z całej Polski, a członkowie OSTO z Gdańska zajmują się pomocą organizacyjną.

Przedstawiciele OSTO z Gdańska oraz Białegostoku jak zwykle gotowi do działania 
💪

Kolejna edycja odbędzie się już za dwa tygodnie w Cieszynie. Więcej o konferencji można przeczytać na stronie internetowej Akademii Chirurgii Ręki. W imieniu OSTO serdecznie zapraszamy 🙂

OSTO to także znajomości i przyjaźnie, które utrzymują się przez lata. Na zdjęciu od lewej – Justyna Napora (obecna Wiceprezes Zarządu) i Tomasz Mrozek (były Skarbnik OSTO)