Rozpoczęcie współpracy z Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie

Z wielką radością ogłaszamy rozpoczęcie współpracy z Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie! To kolejny skok, umożliwiający członkom OSTO zdobywanie wiedzy i umiejętności praktycznych na najwyższym dostępnym obecnie poziomie. Przed nami wiele wspólnych projektów… a za nami pierwszy kurs szycia chirurgicznego z elementami preparowania tkanek- relacja z tego wydarzenia już niedługo. Możemy tylko zdradzić, że jak zwykle robota paliła się w rękach, a 6 godzin ciężkiej pracy minęło jak 5 min, oczywiście w doskonałej atmosferze.

Współpraca OSTO z CEM otwiera zupełnie nowe perspektywy nauki dla wszystkich członków Towarzystwa. Zdobycie podstawowych umiejętności chirurgicznych, nauka zachowania na bloku operacyjnym, poznanie różnych rodzajów technik operacyjnych- to wszystko będzie teraz możliwe w warunkach najbardziej zbliżonych do realnych. Doświadczenie, wiedza i umiejętności wyniesione z kursów w CEM zdecydowanie ułatwią etap wkraczania w specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Ale to nie wszystkie ważne informacje dotyczące współpracy z CEM. Na pozostałe czekajcie z zapartym tchem, przedstawimy je już niebawem 🙂