Projekt Webinary OSTO rozpoczęty!

Dnia 17.11.2020r. odbył się I wykład z serii cyklicznych spotkań, zaplanowanych w ramach projektu – Webinary OSTO.

Pierwszym Prelegentem, który podzielił się z młodymi pasjonatami ortopedii swoją wiedzą i doświadczeniem, był Prezes PTOiTr, dr hab. Tomasz Mazurek, prof. GUMed. Temat webinaru brzmiał „Uszkodzenia ścięgien zginaczy ręki”.

Profesor Mazurek jest twórcą protezy ścięgna własnego pomysłu w rekonstrukcji ścięgien zginaczy palców ręki oraz licznych prac biomechanicznych m.in. z zakresu wytrzymałości zespoleń ścięgien.

Wykład cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – zgromadził 159 uczestników, którzy na koniec chętnie zadawali liczne pytania. Było to niezwykle interesujące spotkanie, które nie tylko dawało możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu chirurgii ręki, ale także było dużą dawką inspiracji i motywacji do rozwoju naukowego.

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych komentarzy i podziękowań, za co bardzo dziękujemy. Mobilizuje nas to do dalszego działania i organizowania równie ciekawych spotkań w przyszłości.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Profesorowi za niezwykle wartościowy wykład, a także za nieustanne wspieranie naszego Towarzystwa.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz Fanpage, gdzie na bieżąco będą dodawane wszystkie informacje związane z kolejnymi spotkaniami w ramach Webinarów OSTO.

Do zobaczenia 🙂