Berlin International Shoulder Course (BISC)

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu – Berlin International Shoulder Course (BISC), które odbędzie się w dniach 7-9 Stycznia 2021.

To jedyna w swoim rodzaju konferencja organizowana przez niekwestionowany europejski autorytet w dziedzinie chirurgii barku, profesora Markusa Scheibela.

Tematyka Konferencji obejmuje między innymi niestabilność barku, urazy i naprawę stożka rotatorów, SCR, staw barkowo-obojczykowy, zaburzenia połączenia łopatki z klatką piersiową i wiele innych. W programie znajdą Państwo między innymi wystąpienia największych światowych specjalistów, transmisje na żywo z sal operacyjnych czy też interaktywne „mini-battles” pomiędzy zwolennikami różnych sposób postępowania! ?

Program wydarzenia

Ze względu na sytuację epidemiczną uczestnictwo w BISC jest możliwe zarówno w wersji on-site jak i online. Możliwość nabycia tak cennej wiedzy z domowego zacisza jest czymś naprawdę niepowtarzalnym. Wszystkich chętnych zachęcamy do zapoznania się ze stroną lub wydarzeniem Konferencji i oczywiście do rejestracji! ?

Wszystkie informacje dostępne są na stronach:

https://www.berlin-shoulder-course.com/home

www.facebook.com/…/berlin-international-s…/460591687763094/a