III ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA BARKU I ŁOKCIA SYMPOZJUM SEKCJI BARKU I ŁOKCIA POLSKIEGO TOWARZYSTWA ORTOPEDYCZNEGO I TRAUMATOLOGICZNEGO

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na niezwykle wartościowe wydarzenie –  III Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (PTBL), które odbędzie się 15 września 2021 r. tradycyjnie w Poznaniu, w przeddzień organizowanego Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia (SECEC).

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką zaburzeń w obrębie barku i łokcia zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia. Dodatkowo podczas sympozjum zostaną omówione opracowane wytyczne PTBL dotyczące postępowania po pierwszym zwichnięciu stawu ramiennego. W zjeździe wezmą udział także zaproszeni goście zagraniczni m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec i Korei Południowej.

Dla studentów przygotowana została sesja prac własnych, w której będą do wygrania wartościowe nagrody! Więcej informacji znajdziecie w zakładce – ZGŁASZANIE STRESZCZEŃ

Dla wszystkich członków OSTO oraz studentów wydarzenie jest bezpłatne!!!

Zapraszamy do zgłaszania abstraktów oraz zapisywania się na wydarzenie.

Więcej informacji pod niżej wymienionymi linkami:

III ZJAZD POLSKIEGO TOWARZYSTWA BARKU I ŁOKCIA

FANPAGE PTBL